Zboží

Ketonová dieta vás zbaví nadváhy

Také jste si dali jako novoroční předsevzetí snížení tělesné hmotnosti? Jen málokdo by nechtěl zhubnout, vždyť zdravě štíhlá postava je krásná a všemi obdivovaná, takže bychom ji chtěli mít všichni. Tím spíše, že kult krásy v naší společnosti hraje prim.mísa s ovocem, krájené ovoce
Ať už je vaším cílem snížení váhy o několik málo anebo o desítky kilogramů, dobrat se takového cíle může být pořádný oříšek. A nejtěžší je začít a vytrvat. Ovšem stát se může i to, že i když nad nadváhou vyhrajete, tento výsledek je pouze dočasný, protože vše, o co jste se snažili, vám záhy zhatí jo-jo efekt. Jak je tedy vidět, najít takovou dietu, která vám umožní zhubnout, a jejíž výsledky budou ještě navíc trvalé, není ani trochu snadné.
Pakliže váš hlavní problém nespočívá ani tak v samotném hubnutí, ale především v následném jo-jo efektu, jistě stojí za to uvědomit si, co takový stav vlastně znamená.
Při běžném hubnutí, kdy se snažíme celkově jíst méně, dochází k tomu, že tělo redukuje naši váhu nejen z tukových zásob, ale také ze svalů. Až čtyřicet procent hmotnosti, o kterou tímto způsobem svou váhu snížíme, může pocházet právě ze svalové hmoty. A v tom leží příčina následného nezdaru s udržením nové váhy. Jakmile se vrátíme k běžnému jídelníčku, redukovaná svalová hmota nezvládá spalovat zvýšený příjem energie a okamžitě začneme nabírat na váze.
Pokud se chcete při hubnutí vyhnout zákeřnému jo-jo efektu, měli byste se v první řadě postarat o to, abyste při redukci váhy zachovali původní objem svalové hmoty. Jak? Jednoduše tím, že do svého jídelníčku zařadíte dostatek proteinových jídel, která vaše svaly ochrání.miska s ovocem, krájené fíky
Dostatečný příjem bílkovin povede k růstu anebo minimálně k zachování stávajícího objemu svaloviny, a vaše tělo svou energii získá štěpením cukrů, a především spalováním uložených tuků – ketózou. Způsob hubnutí, při kterém mizí tuková tkáň, a svaly zůstávají na místě, se nazývá ketonová dieta Prodietix.cz.